18 czerwca 2012

Książki :x

Witajcie wszyscy! Bardzo was przepraszam, że nie piszę ostatnio żadnych recenzji ale nie mam czasu nawet na czytanie :c Wiecie, wystawienie ocen za cztery dni i walczę o to, żeby każde możliwe 3 naciągnąć na 4 i jak najwięcej piątek zdobyć. Przy okazji nowa szkoła, nowe wymagania, nowi nauczyciele - to również utrudnia. Ciekawe czy moje postanowienie regularnego uczenia się zostanie zrealizowane w drugiej klasie. Chyba nie :3 Oczywiście paska nie będzie - w najlepszym razie 4,73!  W co wątpię bo tak zawaliłem sprawdzian z matmy, że pierwszy raz w życiu nie chcę widzieć nawet oceny :x

Tak więc póki co nie zacząłem jeszcze czytać 3 części Jutra ale nie mogę się doczekać bo poprzednie części bardzo mnie wciągnęły. Mam nadzieję, że ją znajdę bo dodatkowo jeszcze, właśnie się przeprowadzam i mieszkam u babci, która ma właśnie remont - wszystko na moją niekorzyść. Niestety, moje rzeczy magicznie się rozpływają ale ksiązkę chyba znajdę. Oby do czwartku - wtedy mam wystawienie ocen <3 A ostatni tydzień wygląda całkiem fajnie - w pn i wt idę do szkoły, ale mam skrócone, luźne lekcje a w środę i czwartek mam dzień sportu i rozstrzygnięcie Ligii Klas więc spoko. Piątek - rozdanie świadectw. Chyba go nie chcę w tym roku xD

Przepraszam jeszcze raz i mam nadzieję, że rozumiecie. Przy okazji wam również życzę wytrwania, bo wy zapewne też jesteście w podobnej sytuacji. Pozdrawiam i do zobaczenia po wystawieniu ocen (za tydzień).
Udostępnij:

11 komentarzy:

 1. Życzę jak najlepszego świadectwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia:)
  U mnie jest podobnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia.
  Oj uwierz, też nie chcę rozdania świadectw.
  Ale to chyba też z tego powodu, że to nowa szkoła.. :x

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na szczęście nie mamtego problemu znaciąganiem ocen, bo u mnie same 6 i 5 ;D Ale życzę powodzenia! I czekam na kolejną recenzję po końcu roku szkolnego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie oceny już są wystawione, więc powinno być luźno :D Życzę Ci powodzenia :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Mo coś ty! Ja zawiesiłem bloga w zeszłym roku na około pół roku, czyli jeszcze dłużej nie było mnie na blogsferze niż ty. Kupiłem sobie pierwszy tom "Jutra" i tylko czekam na paczkę!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, będzie dobrze, każdego da się urobić ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie... Aż tak źle to nie jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja na szczęście wszystko poprawiłam i mam tylko dwie czwórki. To mnie zdziwiło, bo sądziłam, że nie naciągnę w nowej szkole nawet na pasek... I oczywiście czekam na kolejne recenzje! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Powodzenia w szkole :-)
  Ech to były fajne gimnazjalne czasy ze średnią 4.7. Pamiętam je jeszcze.

  OdpowiedzUsuń