31 lipca 2012

Podsumowanie miesiąca - lipiec 2012

Hej! Tak oto nadszedł czas na kolejne już podsumowanie miesiąca. Czas tak szybko leci :c Tym razem pod lupę bierzemy lipiec 2012 roku.

W tym pierwszym wakacyjnym miesiącu przeczytałem 6 książek, tj:

1. "Pas Deltory. cz. I"
2. "Pas Deltory. cz. II"
3. "Dengeki Daisy cz. I"
4. "Dengeki Daisy cz. II"
5. "Pas Deltory. cz. III"
6. "Pas Deltory. cz. IV"

Książek rzeczywiście niedużo ale jest to związane między innymi z moim wyjazdem, który trwał dwa tygodnie, więc zostały mi tylko dwa tygodnie z całego miesiąca. Sierpień będzie lepszy :]

Przy okazji, powoli zbliżam się do końca mojego wyzwania "10 książek w wakacje". Przeczytałem już 6 na 10 książek. Przy okazji postawiłem sobie inny cel, którego nie zamieszczam w zakładce Wyzwania, bo jest on raczej moim osobistym. Chcę przeczytać w wakacje co najmniej 14 książek, żeby pobić rekord z poprzedniego roku, 13 książek. Sądzę, że się uda ale kto wie... właśnie wyjeżdżam na tydzień :x

Mam przygotowany już stosik na najbliższy tydzień, lub dwa (nie wliczając w to wyjazdu; będę na nim czytał ale nie dużo). Zdjęcia zrobić nie zdążyłem więc dodam okładki:

                                              

1. Jestem numerem cztery - długo zastanawiałem się nad lekturą, ale po obejrzeniu filmu uznałem, że warto spróbować. Zobaczymy, czy będzie tak samo dobra jak ekranizacja.
2. Vampire Knight - jest to manga, która wpadła mi w ręce przypadkowo, gdy tylko zobaczyłem ją w bibliotece, pod wpływem impulsu od razu ją wypożyczyłem xd
3. Niezgodna - książka pierwsza w mojej kolejce do czytania, bardzo chcę się przekonać, czy jest to następczyni Igrzysk. Boję się jednak tego, że mogę się zawieść :x

Przy okazji chciałem serdecznie podziękować, w lipcu odwiedziło mnie 1 100 osób. Mam już również 55 obserwatorów. Jest mi strasznie miło!

Dziś wyjeżdżam (tak jak pisałem) do przyjaciółki, na równy tydzień. Recenzje nie będą się przez ten czas pojawiać :c Zaraz po powrocie chciałbym napisać recenzję Niezgodnej - możecie się już przygotować XD A recenzja Pasa Deltory. cz. IV powinna pokazać się jeszcze dzisiaj - przepraszam za zwłokę.

Pozdrawiam Was i życzę miłych wakacji. Avenix
 
.
Udostępnij:

4 komentarze:

 1. Coś chyba nie mogę się przekonać do "Pasa Deltory". "Niezgodna" nie jest kolejną książką w stylu "Igrzysk śmierci"? Jeśli tak, to jedyna pozycja, która by mnie zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie przeczytam recenzję "Niezgodna", a wyniki całkiem niezłe jak na wakacje ;) Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Niezgodną" super się czyta, ale porównanie jej do Igrzysk śmierci było czymś śmiesznym.. ;) Mimo wszystko wynik nie jest zły.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny stosik. Dużo przeczytałeś książek w tym miesiącu :D.

  OdpowiedzUsuń