16 stycznia 2013

Versatile Blogger Award

Hej :) Otrzymałem aż dwie nominacje do Versatile Blogger Award, za co jestem bardzo wdzięczny. Wyróżniły mnie Upadły czy Anioł oraz Patka. Bardzo wam dziękuję :3

W ramach wyróżnienia należy:
1. Podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu.
2. Pokazać nagrodę Versatile Blogger u siebie na blogu.
3. Ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie.
4. nominować 15 blogów, które jego zdaniem na to zasługują.
5. Poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów.

A więc o to 7 faktów z mojego życia:
1. Mogłoby się wydawać, że od dawna lubię czytać książki i przeczytałem ich naprawdę wiele. Tak naprawdę, zacząłem czytać dopiero kilka miesięcy temu, dokładnie w maju 2012 roku. Wcześniej jakoś nigdy specjalnie nie ciągnęło mnie do lektur. Czasami sięgałem po książki pana Pierdomenico Baccalario ale robiłem to dość rzadko. Moja prawdziwa pasja rozpoczęła się, jak wspomniałem, naprawdę dość niedawno.

2. W swoim życiu założyłem tak wiele stron i blogów, że nie potrafię tego zliczyć. Już w czwartej klasie podstawówki założyłem wraz z przyjaciółką stronę internetową o kosmosie. Poza tym miałem bloga o muzyce, grafice, doktorze House'ie, psach, o grze The Dogz 5 (i przy okazji forum na ten temat), bloga klasowego i dużo więcej, naprawdę. Oczywiście, wszystkie szybko umarły - najdłużej prowadziłem bloga o muzyce ale nic nie przebije Extinct Dreams :)

3. Nie mogę mieć pieniędzy. Tylko dlaczego? Dlatego, że idę i kupuję wszystko od razu. Wiem z teraźniejszego doświadczenia, bo akurat na święta dostałem pieniądze i w jeden dzień wydałem pięćdziesiąt złotych na książki z księgarni Dedalus oraz na fast food. Jutro wydam kolejne 20 zł a do końca tygodnia pozbędę się łącznie 50 zł ale warto, bo chciałbym wreszcie skompletować serię Harry Potter na mojej półeczce.

4. A propos Harrego Pottera, jestem jego zatwardziałym, starym fanem. Co prawda, gdy w Polsce ukazały się książki pani Rowling, nie umiałem czytać, ale nie przeszkodziło to mi w oglądaniu filmów. Od przedszkola, naprawdę od przedszkola uwielbiałem Harrego. Tam poznałem przyjaciółką z którą, po dziesięciu latach, nadal utrzymuję kontakt i to bardzo częsty, która podzielała tę pasję. Od pierwszych chwil w grupie piątej bawiliśmy się, że jestem Potterem a ona Hermioną. Nasze zamiłowanie do Świata Magii pozostało aż do końca 3. klasy, kiedy ona wyprowadziła się z miasta :c Ale mimo to oboje lubimy cały czas Harrego, tylko nie tak maniakalnie.

5. Razem z tą samą przyjaciółką prowadziliśmy zeszyt o zwierzętach. Był to specjalny notebook, do którego przyklejaliśmy dosłownie wszystkie darmowe książeczki i ulotki ze sklepów zoologicznych, opisywaliśmy nasze "spotkania" z bezdomnymi zwierzakami oraz przepisywaliśmy informacje typu "Zaginął pies". Poza tym, bawiliśmy się w zabawę "Pogłaszczmy wszystkie pieski".

6. O boże, moje dzieciństwo. Jak ja przeżyłem? Przecież ja robiłem tyle rzeczy. Pół dnia spędzałem na dachu dziesięciopiętrowca jedząc słonecznik albo sprzedawałem starszym paniom z podwórka kartki świąteczne domowej roboty.

7. A teraz powróćmy może do czasów dzisiejszych. Hm... w podstawówce miałem średnią 5,8 - nie dostałem szóstki tylko z religii za kłótnię z księdzem (bo generalnie religia mnie drażni mimo, że jestem wierzący - teoretycznie ;3) i z wf'u, choć żałuję bo jestem pewien że facet dałby mi 6 jakbym się posprzeczał z nim trochę bo jeździłem za zawody Biegów Na Orientacje i szło mi nieźle... Ale poddałem się od razu :c

Wow, trochu się rozpisałem. Ciekawe to moje życie, nie powiem. Teraz to szara rzeczywistość i tylko czas wolny (taki prawdziwy! jak wakacje) dają jakąś odskocznie od nudnego świata nauki ;_; Czas nominować innych.

A więc dzisiaj chciałbym wyróżnić tych bloggerów / te bloggerki:
1. Szarikow
2. Megajra
3. Nevermore
4. Książkowa
5. Elen
6. Zaczarowana
7. GumcioBook
8. Monika Gagat
9. Hibou
10. Ania
11. Skrzat
12. Tirindeth
13. Abigail
14. Deline
15. A

Oto osoby, które postanowiłem wyróżnić. Mam nadzieję, że przyłączycie się do zabawy! Pozdrawiam Was serdecznie. A przy okazji, nowej recenzji możecie się spodziewać już jutro, ewentualnie pojutrze (zależy jak wciągnie mnie nowa lektura, a powalająca niestety nie jest :c). Do napisania!


Udostępnij:

6 komentarzy:

 1. Też swego czasu założyłam z przyjaciółką kilka blogów: o byle czym i o zwierzątkach, strasznie byłyśmy w nie zaangażowane :D Swoją drogą, dalej są gdzieś w Internecie- usuwanie nie powiodło się :O
  Pieniądze zwykle chomikuję ^^
  Sprzedawanie starszym paniom kartek domowej roboty? Hahah, coś pięknego :D
  Ciekawie napisałeś o sobie, nie powiem, fajnie tak się czegoś nowego dowiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za wyróżnienie, wieczorem pomyślę nad tym;)
  Ech, ile ja razy muszę sobie mówić: "wyjdź stąd. Nie potrzebujesz kolejnej książki, możesz ją wypożyczyć, masz tyle do czytania na półkach i z biblioteki...WYCHODŹ NATYCHMIAST Z TEJ KSIĘGARNI!" ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe fakty zostały ujawnione :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za zaproszenie i jest mi bardzo miło, jednak nie wiem, czy wezmę udział w tej zabawie, z powodu braku czasu :(

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ciekawe odpowiedzi :) cóż najbardziej o zakładaniu blogów :) życzę wytrwałości przy tym literackim.

  OdpowiedzUsuń
 6. mimo mojego wieku, nadal jestem zagorzałą fanką Pottera ^^
  ciekawe odpowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń