24 marca 2013

Stosik 2.

Witajcie :) Kolejna dłuższa przerwa między postami ale nie jestem w stanie nic na to poradzić :c Mój pan od niemieckiego zapowiedział nam już kartkówki na najbliższy miesiąc - będą na każdej lekcji :) Z rzędu! Świetnie prawda? Na dodatek dochodzi do tego kilka innych przedmiotów, biologia po angielsku, angielski, matematyka, historia... I pomyśleć, że tyle stresu jeszcze mnie czeka w tak krótki - bo trzydniowy - tydzień roboczy. Przecież to jest wręcz chamskie...

Ale dobra, koniec zrzędzenia o szkole. Nastał czas na nowy stosik. Ostatnio wybrałem się do biblioteki, w której jeszcze nigdy nie byłem i już od razu znalazłem aż nadto książek, które chciałbym wypożyczyć. Ostatecznie połowę tego co znalazłem musiałem zostawić bo nie zdążyłbym przeczytać tego wszystkiego a mam jeszcze kilka pozycji u siebie w domu oraz zamówioną "Długą Ziemię". A więc oto moje lektury na najbliższy miesiąc:Od góry są to:
1. "Blask" Amy Ryan - tak się cieszę, że wreszcie zdobyłem tę książkę! Zastanawiam się nawet nad tym, czy jej nie kupić. Zobaczymy czy mi się spodoba.
2. "Gra Endera" Orson Scott Card - słyszałem że świetna książka fantastyczna i rozpoczyna serię którą chciałem przeczytać (nawet o tym nie wiedziałem xd)
3. "Kroniki Ellie cz. 1" John Matsden - no wprost nie mogłem sie doczekać premiery a teraz wreszcie ją mam i mogę zabrać się za czytanie (a uściślając już ją kończę)
4. "Tropiciel" Orson Scott Card - chciałbym przeczytać ale nie wiem czy zdążę bo muszę oddać już wkrótce do biblioteki (trzymam ją dwa miesiące i nie mogę z nią wystartować :x)
5. "Zatopione miasta" Paolo Bacigalupi - właściwie mało wiem o tej książce ale opis wydaje się bardzo ciekawy więc postanowiłem spróbować :3

No cóż, to tyle na dzisiaj. Jutro pojawi się recenzja kursu języka niemieckiego na stronie multikurs.pl
Za niedługo jadę na rynek wrocławski żeby przeprowadzić sondę uliczną (potrzebuję do projektu z wosu). Generalnie fajny pomysł i miło spędzę czas ze znajomymi (choć boję się trochę podejść i takie "przepraszam, zgodzi się pan wziąć udział w ankiecie?") ale jest tak zimno i okropnie ;_; I gdzie ta wiosna ja się pytam. Czy dlatego nie przychodzi że w 2013 jak w żadnym innym roku pragnę słońca bardziej? -.-

Ech.. No to do napisania jutro! Pozdrawiam :)
Udostępnij:

8 komentarzy:

 1. Przyznam, że każdy tytuł ze stosiku chętnie widziałabym u siebie :)
  Przyjemnej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stosik prezentuje się świetnie :) Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny stos u mnie takowy też pojawi się na dniach czekam jeszcze na jedną paczkę.
  Pozdrawiam Ola ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny stosik! Najbardziej zazdroszczę Blasku i Tropiciela;)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Zatopione miasta" są genialne! *.* A za "Blask: mam zamiar również niedługo się zabrać. ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny stosik :D Szczególnie zazdroszczę "Zatopionych miast" :D Miłej lektury

  OdpowiedzUsuń