20 kwietnia 2013

Kilka informacji

Witajcie wszyscy :) Koniec kwietnia się zbliża a wraz z nim bardzo wiele ciekawych wydarzeń. Maj będzie miesiącem o tyle ciekawym, że będę świętować pierwsze urodziny bloga. Ponadto, we Wrocławiu odbędą się Targi Książki dla Młodzieży oraz oczywiście długa majówka, w którą planuję przeczytać najwięcej jak się da.

1. Z okazji niedalekich urodzin bloga, postanowiłem zorganizować jakiś konkurs. Do wygrania oczywiście będzie jakaś książka a może coś jeszcze, w niespodziance. Ale najpierw chciałem was zapytać czy byłby jakikolwiek chętny do wzięcia udziału? Jeszcze nie zastanawiałem się, co dokładnie będzie tematem konkursu. Zapewne krótka wypowiedź - przykładowo o planach wakacyjnych (i książkowych i podróżniczych), lub polecenie trzech tytułów z danego gatunku a ja wybiorę najlepsze komentarze, które zostaną nagrodzone :) To jak, ktoś wziąłby udział czy nie robić? 


2. Przy okazji, chciałem się pochwalić, że nawiązałem współpracę z portalem Sztukater.pl Jestem z tego bardzo zadowolony i uważam to za duży prezent urodzinowy (choć nieco wczesny). Napisałem również do jednego wydawnictwa i jednej strony ale jak odpowiedzi nie było, tak nie ma :c Od Sztukater'a otrzymałem już "Insygnia. Wojny Światów" a recenzję przewiduję na poniedziałek (jeśli się wyrobię). Zdradzę tylko, że lektura pochłania od pierwszych stron.

3. To chyba tyle. Dzięki wam wszystkim za odwiedzanie mojego bloga, komentowanie oraz czytanie moich recenzji. Ten rok przyniósł mi naprawdę dużo radości :) Aczkolwiek w dniu urodzin dodam dużą notkę urodzinową (zapewne 1.05). Dzień wcześniej pojawi się podsumowanie kwietnia, chyba również niezbyt udanego, choć liczę na to, że szybko nadrobię co najmniej 3-4 książki. Pozdrawiam Was!

PS Trafiłem na niesamowitą okazję na znak.com.pl (Księgarnia Znak). Brakuje mi do zebrania całej serii u siebie w domu czwartej, piątej i szóstej części i akurat te znalazły się w pakiecie 3 za 1! I na dodatek akurat trwa promocja na dostawę, tylko 1,90 za pobraniem! Lepiej byc nie mogło. I zapłacę 32 zł na 3 wymarzone książki c:
Udostępnij:

6 komentarzy:

 1. O konkurs nie pytaj. Jasne, że chętni się znajdą. Ja na pewno! A co do zadania, to powiem Ci szczerze, że wolałabym to, z polecaniem tytułów, ale oczywiście ty wybierasz:)
  Gratuluję współpracy! Brakiem odpowiedzi się nie przejmuj, znam to na własnej skórze. Możesz zdradzić, kto się nie odzywa? Do Sztukatera sama bym napisała, ale się boję, że też nie odpiszą.
  I dzięki za cynk o promocji w Znaku!:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Współpracy i promocji gratuluję
  A na konkursik to ja chętnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pewnie że konkurs zawsze mile widziany :)
  Gratuluję współpracy!
  Zaraz wpadnę na stronę ZNAKu :)
  Pozdrawiam Ola

  OdpowiedzUsuń
 4. W moim mieście również odbywają się Targi Książki, jeśli się nie mylę, dzisiaj oraz jutro, ale niestety - jestem zbyt zajęta z powodu egzaminów gimnazjalnych :c Również gratuluję współpracy. Ja niestety obawiam się, że kwiecień nie jest i nie będzie zbyt obfitym w przeczytane książki miesiącem... No trudno ;/
  Co do konkursu - jeśli tylko zainteresuje mnie nagroda, bardzo chętnie :) Jeśli nie - nie chcę odbierać komuś szansy na zdobycie wymarzonej książki...

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie też zbliża się roczek *.*
  Gratuluję współpracy! Ja ze Sztukaterem 'pracuję' od grudnia i bardzo sobie chwalę :) A "Insygnia" bardzo mi się podobała, więc czekam na Twoją rec ;)

  OdpowiedzUsuń