05 lipca 2013

Bitwa okładek nr 11 - "GONE. Zniknęli" Michael Grant

Bitwa okładek to zabawa, która polega na tym, że w notce pojawiać się będą różne okładki tych samych książek (zagraniczne lub starsze/nowsze wydania) a Wy będziecie wybierać, która z nich jest najlepsza. Po około dwóch tygodniach, w kolejnym poście, prezentowana będzie zwycięska okładka oraz kolejne do wyboru. Zapraszam do wspólnej zabawy! c:

Ostatnia bitwa pozostaje nie do końca rozstrzygnięta. Wasze komentarze wskazały po równo na dwie okładki "Zorzy Północnej" autorstwa Philip'a Pullman'a, dlatego też mój głos powinien bitwę przesądzić ale ja wybrać nie potrafię. Obie okładki są naprawdę świetne. Do pierwszej mam sentyment - jest taka klasyczna i dobrze mi znana, ale druga za to świeci oryginalnością i estetycznością.
Tak więc ogłaszam, że poprzednia walka zostaje zakończona remisem a zwycięskie okładki zostały ukazane po lewej i prawej stronie.


Dziś nadszedł czas na kolejną bitwę. Powalczą ze sobą okładki książki "GONE" Michael'a Grant'a.

    

I jak, która najbardziej wam się podoba? Generalnie wszystkie te okładki są fajne, jedne lepsze, inne nieco gorsze, ale poziom trzymają! Pierwsza jest interesująca, ale pomyślałbym widząc taką okładkę, że książka jest o psychiatryku a nie o strefie i nastolatkach. Trzecia jest za zwyczajna a piąta jest mi najbardziej znana :) Wybieram czwartą, jest świetna i chciałby mieć ją w swoich zbiorach ale nie wiem, czy można ją w ogóle kupić... Wybierajcie waszą faworytkę!

Przy okazji chciałem zapowiedzieć, że już jutro recenzja kolejnej części serii "GONE", tym razem "Fazy trzeciej. Kłamstw". Do zobaczenia jutro, pozdrawiam :)
Udostępnij:

16 komentarzy:

 1. Czwarta i ostatnia to moje typy, choć nie przepadam na ogół za okładkami ze zdjęciami.

  in-corner-with-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Czwarta według mnie najlepsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie czwarta ;) chociaż na drugie miejsce wybrałabym naszą polską :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie też króluje czwarta ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A drugie miejsce to druga okładka :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie chyba najbardziej przypadła do gustu nasza polska okładka (ostatnia) ;-)
  Zapraszam do mnie
  www.wiktoriansblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. ja też wybieram czwartą ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Akurat czytałam I część i zżyłam się z polskimi wersjami, więc najlepsza V. (I trochę Losta przypomina, II tajemnice Smallville, a czwarta Heroes. - takie moje spostrzeżenia ;D )

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi się spodobała trzecia, taka tajemnicza, na drugim miejscu oczywiście czwarta ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja właśnie z tych wszystkich wolę trzecią. :) Jeśli chodzi o "Zorzę polarną" wolę tę po lewej.

  OdpowiedzUsuń