27 lipca 2013

Zapowiedź: "CzarLa. Poszukiwacze" Tony DiTerlizzi

Eva Dziewięć nigdy nie widziała innego człowieka. Ani słońca, nieba czy drzew. Tak właściwie to nigdy nie opuszczała swego podziemnego domu. Wszystko zmienia się, gdy na jej bezpieczne schronienie napada groźny stwór Bestiil, który czyha na jej życie. Eva zmuszona jest uciekać. Na powierzchni okazuje się jednak, że jest tam jedynym człowiekiem. Świat zamieszkują najróżniejsze istoty, niepodobne do niczego, o czym Eva dotąd się uczyła.

 Czy Eva w ogóle znajduje się na Ziemi? Czy trafi na ślad ludzi? Czy dowie się gdzie i kim jest? W pełnej przeszkód podróży przez nieznane pomagają jej Tułaczowiec, wielki Otto i robot Mat. Wędruj razem z Evą i jej przyjaciółmi, naucz się orbońskiego alfabetu i przede wszystkim nigdy nie porzucaj wyobraźni!

Najnowszy bestseller "New York Times'a" dla dzieci i młodzieży, napisany przez Tony'ego DiTerlizzi'ego, autora znanego dzięki serii "Kroniki Spiderwick". "CzarLa. Poszukiwacze", z ilustracjami samego autora, to baśń na miarę XXI w. z pogranicza fantastyki, science-fiction i przygody. Mówi o oddaniu, poświęceniu i odpowiedzialności za przyjaciół a także o poznawaniu samej siebie i próbie odpowiedzi na pytanie, kim jest się naprawdę.

Premiera 26 września 2013 r.

~~

Witajcie! Co powiedzie o najnowszej propozycji wydawnictwa Znak? Osobiście jestem bardzo zaciekawiony. DiTerlizzi to autor, którego znam z "Kronik Spiderwick". Seria bardzo mi się spodobała i oczekuję, że jego nowe dzieło będzie co najmniej tak dobre. Najbardziej zastanawiające jest to poszukiwanie odpowiedzi, kim jest się naprawdę i gdzie są wszyscy ludzie? Nie mogę się doczekać przeczytania historii!
Udostępnij:

12 komentarzy:

 1. jak wyjdzie, to chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm , to chyba nie dla mnie ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem ciekawie się ta książka zapowiada... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nie jestem przekonany co do tej książki.:) A ja facebooka nie zakładam i chyba nie zanosi się, żebym założył. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co do strony na facebooku, wiązałoby się to z ujawnieniem, toteż powątpiewam co mojego polubienia....:)

  OdpowiedzUsuń
 6. To już druga zapowiedź tej książki, jaką dzisiaj widzę. Powtórzę zatem: brzmi intrygująco. I, żeby nie wyjść na leniwą ;), dodam: podziwiam autorów, którzy zarówno piszą, jak i ilustrują swoje utwory. Co za wszechstronność!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja, zgadzam się z tą wszechstronnością. ;D Gdybym napisała książkę, chętnie też bym ją zilustrowała, to by było coś. :D

   Usuń
  2. Ja również uważam, że to fajna sprawa jak autor sam ilustruje swoje książki. Trzeba być naprawdę utalentowanym :)

   Usuń
 7. A właśnie, Avenix, coś ten Twój szablon przepięknie nabrał kolorów. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no przybrał bo było za szaro, za ciemno i za smutno :)

   Usuń
 8. Tą pozycją mnie naprawdę zaciekawiłeś, chętnie przeczytam. :p

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi intrygująco... Uwielbiam s-f, a ta pozycja zapowiada się naprawdę fajnie:)

  OdpowiedzUsuń