02 września 2013

Propozycja rozdania książkowego i informacje.

Hej. Jak minął pierwszy dzień szkoły? U mnie na szczęście szybko i bez zbędnych paplanin, więc uwinęliśmy się w godzinę. Wiadomo, nowy plan, trochę nowych nauczycieli ale w gruncie rzeczy standard.

Postanowiłem napisać tę notkę, bo chciałem się was zapytać, czy ktoś byłby chętny na rozdanie książkowe. Mam duży napływ lektur a aktualnie biblioteczka już pęka w szwach, więc chciałbym moim czytelnikom coś oddać :) Mam dla was trzy propozycje: "Czerwona piramida" Ricka Riordana, "Przez burze ognia" Veronici Rossi oraz "Złodzieje planet" Dana Krokosa.
Jeśli w ogóle chcielibyście takowe rozdanie, to prosiłbym Was, abyście w komentarzu napisali, którą pozycję najbardziej chcielibyście otrzymać. Jedna, a może dwie książki wybrane przez Was większością głosów pojawią się w jesiennym rozdaniu :) Mam nadzieję, że pomysł w ogóle wypali.

~

Teraz zaś trochę informacji. Książkowych rzecz jasna, bo nic specjalnie się nie zmienia jeśli chodzi o blogowanie. Wrzesień będzie bardzo pracowity wiele egzemplarzy od różnych wydawnictw i portali dostałem w jednym terminie, ale bynajmniej nie narzekam! Cieszę się z zaufania oraz z tak cudownych lektur, które będę mieć okazję przeczytać.

Jakie to informacje? Chciałem wam napisać, jakie książki otrzymałem/kupiłem: "Przez bezmiar nocy" (strasznie się cieszę i nie mogę się doczekać), "Upiorny mleczarz", "Timeriders", "Kroniki Ellie 3", "Klątwa złotego smoka", "Legenda. Rebeliant" (świetna, świetna, świetna), "Dom pod Pękniętym Niebem" (brzmi nieźle) i "Itch". Dużo tego a mam jeszcze stosik z biblioteki i na dodatek jutro idę po odbiór "Joyland'u" Kinga... Nie wyrobię się ze wszystkim, to jasne, ale postaram się czytać jak najwięcej - najlepiej jedną książkę na 2-3 dni c:

A więc to tyle w dzisiejszym poście. Mam nadzieję, że pomysł z rozdaniem przypadnie wam do gustu, ale jeśli nie będzie odzewu, to go nie zorganizuję. Liczę na Was i życzę wytrwałości w pierwszy dzień prawdziwej szkoły, jaką znamy...

Udostępnij:

18 komentarzy:

 1. Ja również jestem za "Przez burze ognia" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Czerwona Piramida" - za sam fakt tego, że Kane zabiera dzieci do British Museum, a ja uwielbiam Anglię i w British Museum udało mi się być parę lat temu :)

  Poza tym mam nadzieję, że szkoła nie przeszkodzi Ci w Twoich planach! :) No i gratuluję zaufania jakim zostałeś obdarzony :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Przez burze ognia" już mam, więc jestem oczywiście za "Czerwoną piramidą". :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Przez burze ognia" i "Złodziej planet" ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. JA bym chciała Przez Burzę OGnia
  Albo zrób konkurs, w którym będziemy mogli wybrać :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozdanie zawsze spoko :) Zdecydowanie 'Przez burze ognia'

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie "Przez burze ognia" ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi się bardzo podoba w nowej szkole. :) "Przez burze ognia" rzecz jasna.

  OdpowiedzUsuń
 9. "Przez burzę ognia" zdecydowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. "Czerwona piramida" :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Rozdanie jak najbardziej pożądane :D Wszystkie trzy książki mi się podobają, ale najbardziej chciałbym przeczytać "Przez burze ognia", a potem "Czerwoną piramidę".

  OdpowiedzUsuń
 12. "Przez burze ognia" - nie znam żadnej z tych książek, ale ta okładka najbardziej do mnie przemawia:)

  OdpowiedzUsuń
 13. "Przez burze ognia"! :D

  Pozdrawiam,
  R

  OdpowiedzUsuń