12 października 2013

Wyniki Rozdania Książkowego

A obok książek Nowy Jork, który uwielbiam.
Witajcie wszyscy! Nadszedł już czas. Minął miesiąc i dziś - 12.10.13 - nastąpi ogłoszenie wyników Pierwszego Rozdania Książkowego na blogu Extinct Dreams. Bardzo się cieszę, że było aż tyle chętnych, bowiem zgłosiło się sto jeden osób. Jak dla mnie, jest to wynik zatrważający i nie sądziłem, że tak dużo osób zechce powalczyć w losowaniu o "Przez burze ognia" oraz "Czerwoną piramidę".

Przypomnę teraz, jak wyglądało losowanie. Stworzyłem dwie listy - chętnych do otrzymania Burzy i Piramidy (jeśli ktoś zgłaszał się po obie pozycje, był oczywiście wpisywany na obie listy). Każda osoba miała przyporządkowany numerek - kolejność zgłoszeń pod postem z rozdaniem. Jeśli na liście było np. 76 osób, to losowałem z przedziału liczb 1-76 numerek, a potem sprawdzałem jakiż to nikt kryje się za losem. Czas zatem przedstawić wyniki, chyba wszyscy na nie czekają.


Na pierwszym obrazku zamieszczam listę, na której znajdziecie wszystkich uczestników, wraz z numerkami. Drugi obrazek to screen strony, która pozwoliła mi wylosować (wraz z przedziałem). A więc!

Książkę "Przez burze ognia" wygrywa nr 62, a jest to Bidon!

Serdecznie gratuluję! Już wysyłam do Ciebie wiadomość e-mail o zwycięstwie w rozdaniu. A teraz czas na przedstawienie wyników drugiego losowania, tym razem osób, które zapragnęły przeczytać "Czerwoną piramidę" Ricka Riordana. Zacznijmy w takim razie.


Znowu, jak w pierwszym losowaniu, najpierw zamieściłem listę osób z przyporządkowanymi numerkami, następnie stronę losowania z przedziałem a potem wygenerowanie numerku zwycięzcy. Nie będę już przedłużał!

Książkę "Czerwona piramida" otrzymuje nr 60, a jest to Mol Książkowy!

Jeszcze raz gratuluję obu zwycięzcom, Bidonowi i Molowi Książkowemu :) Skontaktuję się z Wami. Wszystkim innym zaś serdecznie dziękuję za udział w rozdaniu. 101 osób to liczba niewiarygodna. Obiecuję, że pojawią się jeszcze tego typu akcje, z równie interesującymi książkami. Może na święta? Kto wie. Pozdrawiam!
Udostępnij:

19 komentarzy:

 1. Mi niestety się nie udało, ale gratuluję tak dużego szczęścia zwycięzcom! :)
  Czekam niecierpliwie na kolejne tego typu akcje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla wylosowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie dopisało mi szczęście :( Ale gratulacje dla zwycięzców! Miłego czytania :) I jeszcze raz dzięki za rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O ja nie mogę! Dziękuję, dziękuję, dziękuję < 3
  Żebyś Ty widział moją radość :D

  OdpowiedzUsuń
 5. niestety nie wygrałam, ale za to moje gratulacje dla zwycięzców !
  :))

  OdpowiedzUsuń
 6. :CCCCCCCCCC nie udało się!!!!

  Ale wygranym gratuluję:D

  o więcej takich rozdań proszę:P:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! I zwycięzcom życzę miłego czytania. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow, to musiało być zaskoczenie, kiedy wylosowani się dowiedzieli, wyobrażam to sobie. :) cóż, mówi się trudno. gratuluję szczęśliwcom. :)

  OdpowiedzUsuń