05 października 2013

Zapowiedź: "Dom Tajemnic" Chris Columbus, Ned Vizzini

Cześć. Co u Was? U mnie nie najlepiej, gdyż przez szkołę nie mam czasu na książki i bloga. Mimo wszystko robię co mogę i nie porzucam wszystkiego. Właśnie poczytuję sobie "Joyland", aczkolwiek postanowiłem powiadomić Was o dość ciekawej pozycji wydawnictwa Znak, która pojawi się w listopadzie na polskim rynku.

Dom Tajemnic to pierwszy tom nowej magicznej serii, która trzyma w napięciu od samego początku. Niewyjaśniona tajemnica sprzed lat doprowadza do niebezpiecznego starcia dobra ze złem. Dom pełen mrocznych sekretów staje się miejscem walki trójki rodzeństwa o życie swoich najbliższych. Jak potoczą się losy Eleanor, Kordelii i Brendana? Czy przeniesieni przez Wichrową Wiedźmę do groźnego świata zjednoczą swoje siły i pokonają Króla Burz? Czy ocalą swoich bliskich? Wartka fabuła i niesamowite zwroty akcji sprawiają, że nie można przestać czytać…

„Dom Tajemnic to niebezpieczny, pełen przygód roller coaster, w którym trójka odważnego rodzeństwa zmierza do nieuniknionego starcia z potężnymi mrocznymi siłami. To wybuchowa mieszanka fantazji i tajemnicy." - J.K. Rowling

Książka może być zdecydowanie ciekawa. Dodatkowo, znane nazwiska - Rowling oraz Columbus, reżyser Harry'ego Potter'a. Nic, tylko czytać. Obawiam się jednak, że książka może być nieco zapchana zbyt wieloma pomysłami i przerysowana. Mam nadzieję, że autorzy wykażą się pomysłowością i nie powielą znanych schematów a zachwycą czymś zupełnie nowym. Czekam na tę pozycję i jak najszybciej zrecenzuję ją dla Was. Premiera 4 listopada.

Na koniec chciałem dodać, że w trakcie tygodnia raczej recenzje pojawiać się nie będą gdyż wracam do domu koło 17 a muszę uczyć się dość dużo na następny dzień i czas mam tylko w piątek, sobotę i niedzielę, dlatego wtedy będę starał się nadrobić wszystko. Na pewno jednak znajdę czas żeby dodać jakiś post (zabawę, ocenę filmu, zapowiedź) i cały czas będę przeglądał wasze blogi. Nie zapomnijcie o fanpage'u Extinct Dreams na facebooku. Ostatnio dość mało się pojawiało ale śledźcie nadal nowe wpisy, dawajcie like i komentujcie :) Pozdrawiam!
Udostępnij:

10 komentarzy:

 1. Bardzo chcę przeczytać! ;)

  Pozdrawiam,
  R

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się szalenie ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że szybko wpadnie w moje ręce bo wydaje się być ciekawa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio takie serie zaczynają być znowu modne ;) Szkoda tylko, że ja nie młodnieję i wolę nieco poważniejsze i mroczniejsze tytuły ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Okładka wydaje mi się trochę dziecinna. Wiem, że raczej nie powinno się oceniać książek po ich okładkach, ale myślę, że nie przeczytam. Znam ten ból, kiedy nie ma się nic czasu oprócz uczenia, nic tylko uczenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ciekawa jaka będzie ta książka :) Chętnie przeczytam Twoją recenzję. Nazwisko Rowling, polecającej ten tytuł, na pewno wpływa korzystnie na reklamę. Wszystkim kojarzy się pozytywnie z magią :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno przeczytam jak tylko będzie okazja!
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka zapowiada się niebywale ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta okładka... aż chce się już czytać:3

  OdpowiedzUsuń
 10. Właśnie przeczytałam 2 część i muszę powiedzieć, że mnie nie zawiodła. obie ksiązki są naprawdę świetnie napisane i od razu wciagają. coś dla fanów Harryego Pottera i nie tylko! :-) polecam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń